POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Jakie rodzaje informacji zbieramy na Twój temat i w jaki sposób te informacje wykorzystujemy?

Zbieramy i wykorzystujemy Twoje dane by poprawiać jakość naszych usług. Dzięki nim doskonalimy nasze produkty, tak by były dla Ciebie jeszcze bardziej przydatne. Poniżej przedstawiamy sposoby otrzymywania przez nas informacji o Tobie oraz rodzaje informacji, jakie uzyskujemy. Opisujemy też, w jaki sposób wykorzystujemy te dane.

 

Dane zbierane, gdy zadajesz nam pytanie

Aby móc ustosunkować się do poruszonego przez Ciebie problemu, gdy zadajesz nam pytanie za pośrednictwem formularza umieszczonego na naszej stronie internetowej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, prosimy Cię o podanie danych kontaktowych takich jak Twoje imię i nazwisko, adres e-mailowy oraz telefon kontaktowy. Możesz poinformować nas także, jaką firmę reprezentujesz i gdzie mieści się jej siedziba.

 

Dane zbierane gdy kontaktujesz się z nami za pośrednictwem telefonu

Jeśli skontaktujesz się z jednym z pracowników naszego Biura, możesz zostać poproszony o podanie imienia i nazwiska, adresu korespondencyjnego, adresu e-mailowego lub numeru swojego telefonu. Czasem musimy także wiedzieć kogo reprezentujesz.

 

Dane zbierane automatycznie

Automatycznie zbierane są informacje nie będące danymi osobowymi. Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej zarejestrujemy np. Twój adres IP, nazwę domeny, typ przeglądarki, którą się posługujesz, typ używanego przez Ciebie systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu Twojego monitora itp.

 

Czy dzielimy się otrzymanymi informacjami na Twój temat z osobami trzecimi?

Europejski Instytut Rozwoju Kadr nie przekazuje danych osobowych swoich klientów osobom trzecim – wykorzystujemy je do własnych celów. W żadnym wypadku nie będziemy również sprzedawali danych zebranych o Tobie innym podmiotom.

 

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

Dane zbierane za pośrednictwem formularza zapytań dostępnego na naszej stronie internetowej wykorzystujemy wyłącznie do dostarczenia Tobie odpowiedzi na poruszany problem.

Dane zbierane gdy kontaktujesz się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej wykorzystujemy także w celach marketingowych, byś otrzymał wszystkie niezbędne informacje o produktach i usługach, którymi możesz być zainteresowany w przyszłości.

Dane zbierane przez konsultantów naszego Biura są konieczne by zaoferować Ci produkty i usługi dopasowane do Twojego profilu. Przechowujemy je pragnąc, aby nasze kontakty były bardziej „osobowe” i abyśmy mogli dostarczać Ci informacje lepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Dane zbierane automatycznie są używane do analiz zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej oraz w celach statystycznych.

 

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

W miarę potrzeb i możliwości będziemy kontaktować się z Tobą za pośrednictwem Twojego adresu e-mail, telefonu, a w sytuacjach szczególnych wykorzystując Twój adres korespondencyjny przy użyciu poczty.

 

W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

Uważamy, że posiadanie właściwych i aktualnych informacji o Tobie i Twoich preferencjach jest ważne abyśmy mogli odpowiednio służyć Twoim interesom. Możesz uaktualnić informacje o sobie, które nam przekazałeś, wysyłając do nas e-maila lub kontaktując się z nami telefonicznie. Nie jest możliwa zmiana lub usunięcie informacji zbieranych automatycznie.

 

Co zrobić, jeśli wolisz, aby Twoje dane osobowe nie były przez nas przechowywane?

Jeżeli wolisz, aby Twoje dane osobowe nie były przez nas przechowywane prosimy o kontakt telefoniczny z naszym Biurem.

 

Wykorzystywanie ciasteczek („cookies”)

Nasza strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki internetowej podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jakie informacje Ci wyświetlić, oraz w celach gromadzenia statystyk

 

W jaki sposób zabezpieczamy Twoje dane osobowe?

Zabezpieczenie danych osobowych ma dla nas wysoki priorytet. Dbamy o administracyjne, techniczne i fizyczne zabezpieczenia, aby chronić dane osobowe znajdujące się w naszym posiadaniu przed nieautoryzowanym ujawnieniem, wykorzystaniem, zmianą i zniszczeniem. Angażujemy się, aby stworzyć odpowiednie procedury kontroli zabezpieczeń dla ochrony posiadanych przez nas danych przed wszelkim możliwym do przewidzenia ryzykiem.

 

Zmiany naszej polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmian powyższej polityki prywatności poprzez ich opublikowanie na tej stronie internetowej.

 

Kontakt

Firma zbierająca dane:
Go4skills Sp. z o.o., 02-495 Warszawa, ul. Apartamentowa 5/8, tel.: +48 607 653 052, mail: szkolenia@go4skills.pl
Spółka zarejestrowana w Sadzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000071230, NIP 5272159094, REGON 013119082, kapitał zakładowy 50 000 PLN, opłacony w całości.